Autologiczny wypełniacz

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ Z OSOCZA (Autological Tissue Filler) – autologiczny wypełniacz z osocza jako skuteczny i bezpieczny preparat w zakresie odmładzania twarzy, skutecznej korekty zmarszczek, fałd nosowo-wargowych i doliny łez.

Co to jest i jak działa?

Regenelle Plazma Filler jest autologicznym materiałem, który jest przygotowywany z własnego osocza krwi pacjenta, żel w kolorze identycznym i konsystencji jak tłuszcz autologiczny, ale po wstrzyknięciu jego miękkość jest znacznie lepsza niż tłuszczu autologicznego i pozwala być bardziej precyzyjnym w działaniu.

Autologiczny wypełniacz jest wstrzykiwany w celu zwiększenia objętości i podniesienia obszarów twarzy, takich jak policzki, fałdy nosowo- wargowe, linii szczęki i ust, wszystko po to aby uzyskać całkowicie naturalny lifting twarzy. Zaletą stosowania REGENelle nad syntetycznymi wypełniaczami jest to, że to bioaktywny materiał, dzięki plazmie używanej do produkcji żelu, nie ma ryzyka reakcji alergicznych, więc jest on w 100% bezpieczny, jest miękki, subtelny i naturalny w wyglądzie, jak i dotyku.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa jednorodności i tekstury skóry, aby jednak uzyskać optymalne wyniki, konieczne jest wykonanie około 2 zabiegów, w zależności od konkretnych pożądanych rezultatów i stylu życia pacjenta.

Trwałość żelu plazmowego REGENelle jest większa niż syntetycznych wypełniaczy, ponieważ żel plazmowy REGENelle narasta z czasem, kontynuując ulepszanie klinicznej poprawy skóry, podczas gdy produkty syntetyczne rozpadają się, pozostawiając fazy rozpuszczania produktu i konieczność ciągłego powtarzania procedury co 6-12 miesięcy, w zależności od użytego produktu syntetycznego.

Skuteczność wypełniacza REGENelle może trwać od 6 do 12 miesięcy w zależności od wieku pacjenta, stanu skóry, jej pielęgnacji, diety oraz stylu życia. Rozszerzając swoje sesje o dobre odżywianie, witaminę C poprawisz trwałość działania żelu REGENelle.

Plazma Filler REGENelle – autologiczny wypełniacz z osocza

jest:

  • alternatywną
  • bezpieczną
  • dobrze tolerowaną
  • minimalnie inwazyjną

techniką powodującą znaczącą estetyczną korektę zmarszczek na twarzy i deformację doliny łez.

 

 

 

Cena zabiegu
Autologiczny wypełniacz 1500zł ( ilość pozyskanego wypełniacza albuminowego może wynosić od 4ml do 9ml – zależne od jakości krwi klienta)