Ferulac Peel Plus

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

Ferulac Peel Plus należy do najnowszej generacji, profesjonalnych peelingów chemicznych na bazie nanotechnologii. Technologia ta pozwala na skuteczniejszą penetraję składników aktywnych zawartych w preparacie. Wszystko to za sprawą specjalnych nośników (nanosomów), które z łatwością pokonują barierę naskórkową.

Mechanizm działania Ferulac Peel Plus:
  • odmładzające – zawarty w preparacie kwas ferulowy jest niezastąpionym antyoksydantem chroniącym naszą skórę przed wolnymi rodnikami spowalniając proce starzenia się skóry. Następnie floretyna hamuje działanie elastazy – enzymu, którego zadaniem jest niszczenie włókien elastynowych. Z kolei retinol znany ze swoich silnych właściwości regeneracyjnych – odżywia skórę, normalizuje keratynizację, poprawia elastyczność skóry, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek i zmniejsza już istniejące. Występujący nikotynamid stymuluje produkcję kolagenu oraz zwiększa unaczynienie skóry.
  • rozjaśniające i wyrównujące koloryt skóry – wspomniany kwas ferulowy kontroluje aktywność enzymu biorącego udział w procesie melanogenezy (powstawania barwnika i rozkładania się go w skórze) zwalczając tym samym istniejące przebarwienia oraz zapobiegając pojawianiu się nowym. Dodatkowo retinol potęguje działanie rozjaśniajęce, kwas azelainowy hamuje proces melanogenezy.
  • ochronne – kwas ferulowy odbudowuje DNA skóry zniszczone przez czynniki zewnętrzne, np.: promieniowanie słoneczne i działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny chroniąć skórę przed promieniowaniem UVA/UVB .
  • przeciwzapalne i przeciwbakteryjne – wspomagając w trakcie terapii trądzikowej.
Zabieg przeznaczony jest dla osób ze skórą:
  • suchą, pozbawioną jędrności i elastyczności, z widocznymi zmarszczkami;
  • z przebarwieniami;
  • zmęczoną, szarą, pozbawioną blasku;
  • skórą problematyczną – jako terapia wspomagająco w leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych;
  • skóra palacza.
Efekty zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie napięta, rozjaśniona. Złuszczanie: można spodziewać się widocznego złuszczania w około 2-3 dobie po zabiegu, średnio nasilone z towarzyszącym podrażnieniem (zaczerwienie, uwrażliwienie na dotyk). Zabieg dobrze tolerowany przez osoby ze skórą naczyniową.

Cennik
Cena za 1 zabieg Cena za 3 zabiegi
Twarz 220zł 560zł (zamiast 660zł)
Twarz, szyja 250zł 630zł (zamiast 750zł)
Twarz, szyja, dekolt 280zł 710zł (zamiast 840zł)
Dłonie 220zł 560zł (zamiast 660zł)