Linerase

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

LINERASE – PRZEŁOMOWY ZABIEG W GABINETACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!!!

LINERASE to bezpieczny, pozbawiony alergizujących telopeptydów KOLAGEN typu I. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego KOLAGENU typu III. LINERASE przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej sprężystości i gęstości, wygładzenia zmarszczek, redukcji rozstępów i blizn zanikowych.

Czy kolagen linerase jest bezpieczny?

Tak. LINERASE to nowej generacji , oczyszczony kolagen typu I do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

Czy ten zabieg jest dla mnie?

Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów stażenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry

Na jakie części ciała?

Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatności produktu LINERASE pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jaki i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg LINERASE jest małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, gdyż ustępują samoistnie w ciągu kilku minut po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3-7 dni.

Czy można go łączyć z innymi zabiegami?

Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelengami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Jakich efektów można oczekiwać?

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne już po 7 do 14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w leastyczności i blasku skóry. Efektem młodszego wyglądu można się cieszyć od 12 do 18 miesięcy.

Jeden zabieg obejmuje rewitalizację skóry twarzy, szyi i dłoni.


Cennik
Cena za 1 zabieg Cena za 3 zabiegi
Linerase –   twarz, szyja dekolt, dłonie 890zł 2270zł (zamiast 2670zł)