Retises CT Yellow Peel

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

RETISES CT YELLOW PEEL – kompleksowy zabieg przeciwzmarszczkowy, blizny, rozstępy.

Intensywna kuracja odmładzająca dla skóry dojrzałej oraz z przedwczesnymi objawiawami starzenia. Peeling Retises CT oparty jest na dużym stężeniu retinolu i witaminy C. W jej najbardziej stabilizowanej postaci glukozydu askorbylu działającej depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco i pobudzająco na procesy regeneracji w głębokich warstwach skóry.

Zabieg przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując nadreaktywność melanocytów.

Wskazania:

Kuracja oznak starzenia się skóry, przebarwień, blizn i rozstępów.

Efekty zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień i uczucie ciepła. Skóra będzie napięta i uwrażliwiona. Złuszczanie występuje zazwyczaj około 2-3 doby po zabiegu, średnio nasilone, czemu może towarzyszyć różny stopień podrażnienia skóry (zaczerwienienie, pieczenie, świąd).

Stosowanie:

Zabieg można powtarzać co 21-28 dni. Liczba zabiegów uzależniona od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Zalecane wykonanie serii zabiegó

Cena za 1 zabieg Cena za 3 zabiegi
Twarz 200zł 520zł (zamiast 600zł)
Twarz, szyja 230zł 590zł (zamiast 690zł)
Twarz, szyja, dekolt 260zł 660zł (zamiast 780zł)
Dłonie 200zł 520zł (zamiast 600zł)