Zabieg bankietowy z witaminą C

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

FERULAC CLASSIC + WITAMINA C – zabieg antyoksydacyjny, fotoprotekcyjny / ZABIEG BANKIETOWY

SERUM C-PEEL – Silnie skoncentrowana witamina C z substancjami aktywnymi. Zabieg sprawia, że skóra jest rozjaśniona, odprężona i wypoczęta. Witamina C chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nawilża skórę. Hamuje melanogenezę i ułatwia epitelizację.

Kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry, przyciągając do warstwy rogowej cząsteczki wody, stymulując syntezę ceramidów, poprawiając i modulując w ten sposób funkcje bariery.

Ekstrakt z morwy białej hamuje melanogenezę, blokując enzym tyrozynazę.3-tripeptyd palmitylu (Syn-Coll®) stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i GAG, regenerując macierz skóry. Redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność. Pantenol posiada właściwości zmiękczające, łagodzące i wygładzające skórę podrażnioną.

DODATEK BLASK – Zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym, bierze udział w syntezie kolagenu, przez co redukuje zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gładkość skóry. Działa fotoochronnie. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Dodatek zawiera również składniki ułatwiające penetrację innych substancji czynnych przez skórę.

Wskazania:

Starzenie się skóry, hiperpigmentacje i odwodnienie skóry. Odświeżenie, rozświetlenie, ujędrnienie, dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry odwodnionej. Zabieg bankietowy. Zabieg wspierający działanie produktów protekcyjnych.

Efekty zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu, skóra jest zazwyczaj wyraźnie napięta, rozświetlona i nawilżona. Można od razu po zabiegu wykonać makijaż. Złuszczanie zazwyczaj nie występuje.

Stosowanie:

Zabieg można powtarzać co 7-14 dni, niezależnie od pory roku. Liczba zabiegów uzależniona od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Zalecane wykonanie serii zabiegów.

Cennik
Cena za 1 zabieg Cena za 3 zabiegi
Twarz 170zł 440zł (zamiast 510zł)
Twarz, szyja 190zł 490zł (zamiast 570zł)
Twarz, szyja, dekolt 220zł 560zł (zamiast 660zł)