Fibryna bogatopłytkowa

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

iPRF fibryna bogatopłytkowa regeneracyjna biostymulacja, bogata w płytki fibryna, technika odmładzania wykorzystująca własne osocze krwi pacjenta, bogatego w źródła czynników wzrostu. Fibryna uznawana jest jako matryca gojenia się  ran i regeneracji tkanek skóry, bogata w komórki macierzyste.

Co to jest iPRF i jak działa?

iPRF po wstrzyknięciu do tkanki przekształca się z płynu w żel, co nie tylko prowadzi do wypełnienia pustych przestrzeni w fałdach skórnych czy zmarszczkach, ale także zapewnia potężną matrycę regeneracyjną, która uwalnia czynniki wzrostu płytek krwi w fizjologicznie kontrolowanym, powolnym procesie, który zwiększa regenerację tkanek zdecydowanie skuteczniej niż PRP. w przeciwieństwie do PRP fibryna iPRF zawiera wszystkie płytki krwi bez eliminacji silnej macierzy regeneracyjnej (fibryny) oprócz innego bardzo bogatego źródła czynników wzrostu i regeneracji tkanek: krążących komórek macierzystych krwi.

iPRF wywołuje wrodzone mechanizmy biologiczne prowadzące do naturalnego odmłodzenia skóry również uzupełnieniem terapii chirurgicznej w gojeniu ran i ich regeneracji. Doskonała terapia dla pacjentów cierpiących na przerzedzenie lub wypadanie włosów. iPRF może zwiększyć wzrost mieszków włosowych poprzez stymulowanie komórek macierzystych i innych komórek. Specjalne komórki płytkowe promują gojenie i przyspieszają tempo oraz stopień regeneracji tkanek, co powoduje nowy wzrost włosów i pogrubienie istniejących. iPRF to wiele innych, ważnych dla zdrowia i wyglądu skóry zastosowań, takich jak:

  • odmłodzenie skóry
  • blizny
  • rozstępy
  • ginekologia estetyczna
  • trądzik
  • zaburzenia stanów i tkanek miękkich, np. łokieć tenisisty
  • zapalenie powięzi podeszwowej

Skuteczność fibryny iPRF jest  zdecydowanie większa od PRP. iPrf intensyfikuje funkcjonowanie i reprodukcję komórek, dzięki czemu ma łagodny, stopniowy, ale długugotrwały i akumulacyjny efekt. W rezultacie powstają nowe fibroblasty, kolagen i elastyna, poprawia się elastyczność skóry. Ze względu na swoją konsystencję nadaje większą objętość. Zalecamy powtarzanie procedury zabiegó od 3 do 4 razy co 3 tygodnie. Rozszerzając swoje sesje oczywiście o dobre odżywianie, witaminę C znacznie poprawisz trwałość zabiegów.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Cena 1 zabiegu Cena z 3 zabiegi
Fibryna bogatopłytkowa iniekcyjna iPRF 390zł 950zł (zamiast 1170zł)
Fibryna bogatopłytkowa strukturalna iPRF+ 490zł 1200zł (zamiast 1470zł)

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE + FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Cena 1 zabiegu Cena za 3 zabiegi
Osocze bogatopłykowe +fibryna bogatopłytkowa – autologiczna terapia skóry. 690zł 1800zł (zamiast 2070zł)