Zmysłowe usta

Wybierz zabieg

Szukasz odpowiedniego zabiegu?

Umów się na konsultację, dobierzemy zabieg idealny dla Twojej skóry!
+48 608 377 365

STYLAGE Lips oraz Lips Lido przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku.

Czy wiedziałaś, że….?

Z wiekiem skóra traci naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia w naskórku. Również Twoje usta tracą naturalny kwas hialuronowy, stając się coraz bardziej wysuszone, a na ich powierzchni mogą pojawiać się pierwsze zmarszczki. Zabieg STYLAGE lips z lidokainą przywróci Twoim ustom optymalny stopień nawilżenia, dodając im naturalnego blasku.

STYLAGE lips oraz Lips Lido są preparatami na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz naturalnego antyoksydantu (mannitol), który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się 9-12 miesięcy. Zabieg można wykonać w czasie krótszym niż przerwa na kawę i jest on w pełni bezbolesny przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

STYLAGE Lips oraz Lips Lido polecany jest na całym świecie do:

  • Zwiększenia objętości ust,
  • Korekcji dysproporcji pomiędzy górną, a dolną wargą,
  • Podkreślenia konturu ust,
  • Wypełnienia drobnych zmarszczek nad górna wargą,
  • Korekcji kształtu ust,
  • Przywrócenia nawilżenia ust.

Czy wiesz, że aż 70% spośród 140 pacjentek, oceniło po zabiegu terapii ust kwasem hialuronowym StylageLips, że odczucia bólów w trakcie terapii były ZDECYDOWANIE MNIEJSZE, niż się spodziewały.

Modelowanie ust 1ml STYLAGE: 700zł
Modelowanie ust 0.5 ml HAfiller 450zł